AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Farmster - narzędzie nowoczesnego Rolnika

opublikowane: 28 gru 2015, 04:50 przez Edyta Szymańska   [ zaktualizowane 25 lut 2016, 05:46 przez Magdalena Ożarowska ]
Analizując najnowsze trendy oraz intensywność zachodzących zjawisk w ostatnim czasie w branży rolnej, z myślą o rolnikach, którzy chcą zarządzać pracami w nowoczesny i szybki sposób, Grupa Azoty przygotowała aplikacje mobilną Farmster. 

Farmster zastępuje tradycyjny sposób kontrolowania prac, jakie trzeba wykonać w gospodarstwie. Dzięki geolokalizacji można w czasie rzeczywistym (online) szczegółowo rejestrować wykonane prace polowe, dokonywać bieżących analiz, a także archiwizować dane o już wykonanych pracach. Zawarty w aplikacji Agrolicznik pozwala na precyzyjne wyliczenie zapotrzebowania na poszczególne nawozy, a także sprawdzić, czy są one zużywane w najbardziej efektywny sposób. 

Farmster to nie tylko planowanie prac – to także aktualna specjalistyczna prognoza pogody, bieżące notowania cen produktów rolnych, informacje ze świata rolniczego oraz platforma, dzięki której można zasięgnąć fachowe porady eksperta. Rozszerzona funkcjonalność aplikacji mobilnej, dostępna jest przez zintegrowaną z systemem stronę internetową farmster.nawozy.eu.  

Farmster jest dla wszystkich, którzy dostrzegą w tym rozwiązaniu pomocne i ciekawe, z ich punktu widzenia, wsparcie oraz wygodę. Pozostaje tylko przełamać bariery dzisiejszego myślenia. 

Comments