AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Klauzula informacyjna - art. 13 RODO

opublikowane: 22 maj 2018, 01:34 przez Edyta Szymańska   [ zaktualizowane 8 cze 2018, 03:00 ]

Klauzula informacyjna - art. 13 RODO

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, że:

1.       Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agro-Handlowiec Szymańscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nr 1 S.K.A z siedzibą w Wyszkowie, ul. Świętojańska 177, adres e-mail: biuro@agrohandlowiec.com.pl (dalej jako „ADO”).

2.       Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług ADO i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda.

3.       Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

4.       Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych.

4.       W dowolnym momencie ma Pan/Pani prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6.       Dostęp do danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym pracownikom.

7.       Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

8.       Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

 

Comments