KONTAKT


Agro-Handlowiec Szymańscy 
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nr 1 S.K.A.
ul. I Armii Wojska Polskiego 177 
07-200 Wyszków
Godziny pracy biura :
poniedziałek-piątek 7.30-16.00
NIP: 7621996519           REGON: 146295166
Bank: PEKAO S.A. Oddział w Wyszkowie 
Nr Rachunku: 75 1240 5282 1111 0000 4893 7647




Dział firmyOsobaE-mailTelefon
Zarząd
Jerzy Szymański
Prezes Zarządu

-

Połączenie przez sekretariat
Sekretariat

Magdalena Ożarowska
Asystentka

magdalena.ozarowska@agrohandlowiec.com.pl
 

biuro@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 742 71 65
tel. 797 497 617

fax: 29 742 05 61




Dział Handlowy

Sprzedaż
Hurtowa

























Dział Sprzedaży
Detalicznej

Edyta Szymańska 
Dyrektor Handlowy

edyta.szymanska@agrohandlowiec.com.pl

handel@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 743 09 86 wew. 17

tel. 502 690 945 


Diana Szymańska-Bojarska
Kierownik ds. sprzedaży paliw

diana.szymanska@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 743 08 94 wew. 21

tel. 504 162 721


Wioleta Kulesza
Kierownik Działu Handlu Nawozów

wioleta.kulesza@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 743 07 81 wew. 20

tel. 503 152 201


Beata Zdziarstek
Specjalista ds. handlu

beata.zdziarstek@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 742 04 99  wew.32

tel. 502 552 001


Katarzyna Zdunek
Specjalista ds. handlu


Urszula Bodzon
Specjalista ds. marketingu i handlu

katarzyna.zdunek@agrohandlowiec.com.pl


urszula.bodzon@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 743 08 94 wew. 21


tel. 506 289 189


Agnieszka Domalewska
Specjalista ds. sprzedaży - fakturowanie



faktury@agrohandlowiec.com.pl

agnieszka.domalewska@agrohandlowiec.com.pl


tel. 29 742 04 97 wew. 10
Księgowość 

Anna Oleksiak
Główna księgowa

anna.oleksiak@agrohandlowiec.com.pl

ksiegowosc@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 742 04 98 wew. 12

tel. 509 916 500

Renata Gąsior
Specjalista ds. rozliczeń finansowych

renata.gasior@agrohandlowiec.com.pl

rozliczenia@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 742 04 98 wew. 11

tel. 531 613 279

Spedycja


Andrzej Szkopek
andrzej.szkopek@agrohandlowiec.com.pl
spedycja@agrohandlowiec.com.pl 
tel. 29 742 71 64 wew. 18

tel. 513 022 305
 


DETALICZNA SPRZEDAŻ NAWOZÓW ODBYWA SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI  W GODZINACH: 

 7.00-21.00


TELEFON 29 742 05 41 


I Armii Wojska Polskiego 177