KONTAKT‎ > ‎

DZIAŁY FIRMY


Dział firmy Osoba E-mail Telefon
Właściciele Jerzy Szymański
Prezes

-

Połączenie przez sekretariat
Sekretariat

Olga Karaśkiewicz
Asystentka


biuro@agrohandlowiec.com.pl
olga.karaskiewicz@agrohandlowiec.com.pl
tel. 29 742 71 65
tel. 29 742 42 20
fax: 29 742 71 64
Handel Edyta Szymańska
Dyrektor Handlowy

edyta.szymanska@agrohandlowiec.com.pl

handel@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 743 08 94 wew. 17

tel. 502 690 945

Diana Szymańska-Bojarska
Kierownik ds. sprzedaży paliw


diana.szymanska@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 74 309 86

tel. 504 162 721

Wioleta Kulesza
Kierownik Działu Handlu Nawozów

wioleta.kulesza@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 74 307 81 wew. 20

tel. 503 152 201

Beata Zdziarstek
Specjalista ds. handlu

beata.zdziarstek@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 743 09 86 wew.21

tel. 502 552 001

Katarzyna Zdunek
Specjalista ds. handlu

katarzyna.zdunek@agrohandlowiec.com.pl

tel. 29 742 04 99 wew. 32

tel. 506 289 189

Agnieszka Domalewska
Specjalista ds. sprzedaży - fakturowanie

agnieszka.domalewska@agrohandlowiec.com.pl

faktury@agrohandlowiec.com.pl


tel. 29 742 04 97 wew. 10
Księgowość Anna Oleksiak
Główna księgowa

biuro@agrohandlowiec.com.pl    

tel. 29 742 00 17 wew. 12
Renata Gąsior
Specjalista ds. rozliczeń finansowych

biuro@agrohandlowiec.com.pl   

tel. 29 742 04 98 wew. 11

Spedycja

Andrzej Szkopek
Kierownik ds. logistyki
andrzej.szkopek@agrohandlowiec.com.pl
spedycja@agrohandlowiec.com.pl
tel. 29 742 01 37 wew. 30

tel. 513 022 305