GRUNT TO WIEDZA – EDYCJA VII

Jeżeli kupujesz nawozy z oferty Grupy Azoty i jesteś w stanie okazać Przedstawicielowi Grupy Azoty imienny dokument zakupu nawozów na kwotę min. 1000 zł brutto z okresu od 1 maja 2018 do 19 kwietnia 2019, to zgłoś swój udział do VII edycji Programu Grunt to Wiedza, a Twoje gospodarstwo ma szansę na bezpłatne badanie gleby. 

Informujemy, że rejestracja do VII edycji Programu rozpocznie się 2 kwietnia 2019 o godzinie 9:00.

 

https://nawozy.eu/grunt-to-wiedza/edycja-vii#o-programie?utm_source=nawozy-eu&utm_medium=home-popup&utm_campaign=gtw-04-2019&utm_content=gtw-2019-03-14

 

“Grunt to Wiedza” – to ogólnopolski, bezpłatny program badań pH gleb oraz zasobności w składniki odżywcze.

W ramach akcji Grupa Azoty dotarła już do blisko 3 000 gospodarstw rolnych w całym kraju. W tegorocznej, VII edycji “Grunt to Wiedza” planowane jest przebadanie kolejnych 1000 gospodarstw.

Program realizowany jest przy współpracy z akredytowanymi Laboratoriami Okręgowych Stacji Chemiczno – Rolniczych. Celem programu jest popularyzacja technologii optymalnego nawożenia z uwzględnieniem rodzaju uprawy i zasobności gleby, jak również rozwój nowych technologii nawożenia i produktów nawozowych dostosowanych do potrzeb polskiego rolnictwa.

 

 

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROGRAMIE

  

Grunt-to-wiedza

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on email